Nie każdy wie, że Cukiernie Grochola to nie tylko dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów piekarniczo cukierniczych, ale także wiele lat doświadczeń naszych mistrzów piekarskich.

 • CiastowniaZdjęcie archiwalne: Ciastownia
Nasza historia sięga roku 2002 kiedy to jako firma Jan-Dar spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z pasji jej prezesa zarządu i właściciela Dariusza Grochola powstał niewielki obiekt produkcyjny w małej miejscowości Zamość niedaleko Bydgoszczy. Wtedy to w zaledwie 200 metrowym obiekcie rozpoczęliśmy naszą niezwykłą przygodę z najwspanialszym przyjacielem – Chlebem Powszednim.

 • Magazyn MąkiZdjęcie archiwalne: Magazyn mąki

 

Jak zawsze na początku było niezwykle trudno. Wiele czasu zajęło nam stworzenie własnych receptur, które przede wszystkim mają podkreślać naturalny i tradycyjny charakter pieczywa, a jednocześnie być odpowiedzią dla dzisiejszych podniebień naszych Klientów. Jednakże na przełomie kilku lat docenili nas nie tylko Klienci, ale również szerokie grono specjalistów z branży spożywczej.

 • Linia do bułekZdjęcie archiwalne: Pierwsza linia do bułek
 • PiecowniaZdjęcie archiwalne: Piecownia

 

Dyplom za zasługi przemysłu spożywczego

Wczytuję ...

Dyplom marszałka województwa

Wczytuję ...

 Dyplom Sawo 2005

Wczytuję ...

Dyplom Sawo 2007

Wczytuję ...

Dyplom Sawo 2007

Wczytuję ...

 

 • Międzynarodowe Targi Sawo 2007Targi Bydgoskie Sawo nagroda targów 2007
 • Krajowy Produkt Przyszłością Polski 2005Krajowy Produkt Przyszłością Polski 2005

 

Dzięki zaangażowaniu wielu pracowników, zaufaniu naszych Klientów i olbrzymiemu szczęściu, że właśnie tych ludzi spotkaliśmy na naszej drodze udało nam się ruszyć z miejsca.

W ciągu kilku następnych lat nastąpił bardzo szybki i zdecydowany rozwój oparty o zasadę równowagi. Niemalże każdego miesiąca i roku inwestowaliśmy wszystkie nasze dochody w stałe podnoszenie standardu zakładu produkcyjnego, aby produkty były na najwyższym poziomie

 

 

 • Rowzbudowa piekarni 2005Zdjęcie archiwalne: pierwsza rozbudowa piekarni 2005 rok
 • Budowa budynku socjalno biurowegoZdjęcie archiwalne: budowa budynku socjalno biurowego 2006 rok
 • Nowa hala produkcyjnaZdjęcie archiwalne: budowa nowej hali produkcyjnej 2008 rok

Codzienny uśmiech klientów nabywających nasze produkty sprawił, że postanowiliśmy zrobić coś więcej. Postanowiliśmy nie tylko być producentem, ale także i partnerem w życiu codziennym. Tak powstała idea zbudowania marki Cukiernie Grochola. Marki innej niż wszystkie, gdzie gwarantem jakości jest twórca naszej firmy Dariusz Grochola. Gdzie klient nie jest wyłącznie anonimowym elementem statystyk, a naszym Przyjacielem.

 

Pierwsze sklepy powstały w roku 2011. Kilka niewielkich placówek w małych miejscowościach niedaleko Bydgoszczy napoiły nas wiarą, w to że nasza wizja ma sens.

 

 • Pierwszy sklep Cukierni GrocholaZdjęcie archiwalne: Uruchomienie Pierwszego sklepu Cukiernie Grochola Nakło nad Notecią ul. Piotra Skargi
 • Uruchomienie Pierwszego sklepuZdjęcie archiwalne: Uruchomienie Pierwszego sklepu Cukiernie Grochola Nakło nad Notecią  ul. Piotra Skargi
 • Kolejne sklepyZdjęcia archiwalne: Kolejne sklepy Cukiernie Grochola 2011
 • Kolejne sklepyZdjęcia archiwalne: Kolejne sklepy Cukiernie Grochola 2011

 

 

 

 • System WatchelPierwszy na świecie system wypiekowy firmy Wachtel w technologii Triomat
 • System WatchelPierwszy na świecie system wypiekowy firmy Wachtel w technologii Triomat

Klienci obdarzyli nas zaufaniem i sprawili, że uwierzyliśmy, że misja która nam przyświeca to również spełnienie ich oczekiwań. Uczyliśmy się codziennego kontaktu z klientem, tworzenia produktów, które spełnią Państwa oczekiwania, doboru asortymentu dodatkowego, który uzupełniłby nasze sklepy.

Wiele pochlebnych opinii i zachęt do dalszego rozwoju sprawiło, że w roku 2012 zmodernizowaliśmy całkowicie piekarnie.

 

 

 

W tym samym roku wybudowaliśmy nowy zakład produkcyjny – naszą cukiernie.

Na szczęście po raz kolejny uśmiechnął się do nas los i spotkaliśmy wspaniałych cukierników, którzy w większości do dziś tworzą dla Państwa doskonałe ciasta i torty zdobiące Państwa stoły.

 • o_nas_tortTort Cukiernia Grochola

Kolejne lata to stałe dążenie do doskonałości, do rozwoju już znanej marki Cukiernie Grochola, do poznawania nowych ludzi. Naszych Przyjaciół – Klientów.

Dzisiaj nasi mistrzowie piekarscy i cukiernicy codziennie przygotowują niezwykle szeroki asortyment pieczywa i ciast do kilkudziesięciu sklepów na terenie kilku województw. Sklepów oferujących pieczywo, słodkości, przekąski oraz kawę. Sklepów, które są owocem zaufania i ciężkiej pracy.

Najwyższej jakości surowce, tradycyjne receptury, niezwykłe zaangażowanie pracowników i rzemieślniczy charakter naszych zakładów produkcyjnych w połączeniu z nowoczesnością gwarantują najwyższą jakość produkowanych wyrobów. Codziennie w obu zakładach produkcyjnych wiele osób stara się, abyś mógł rozkoszować się pełną gamą naszych produktów.

Samodzielnie sprawdź nasze wyroby i rozsmakuj się w jakości.

 • Nasze ostatnie sklepy – oceń najnowszy standard 2014     Nasze ostatnie sklepy – oceń najnowszy standard 2014
 • Nasze ostatnie sklepy – oceń najnowszy standard 2014     Nasze ostatnie sklepy – oceń najnowszy standard 2014
 • Najmłodsze dziecko naszej sieci     Nasze ostatnie sklepy – oceń najnowszy standard 2014